درباره ویرا بسپار

 • درباره ما

  شرکت ویرا بسپار برتر شرق با بهره‌گیری از تجربه مدیران با سابقه و دانش نیروهای جوان و خوش‌فکر در تلاش برای تبدیل شدن به واحدی دانش‌محور و نوآور در حوزۀ مواد پلیمری است. این شرکت که از شرکت‌های زیرمجموعه‌ گروه صنعتی طب پلاستیک نوین با بیش از 20 سال تجربه در حوزه تولید محصولات پلیمری می‌باشد در نظر دارد تا طیف وسیعی از محصولات و خدمات در حوزه‌های بسته‌بندی، خودروسازی، لوازم خانگی، ساختمان، لوازم الکترونیکی و کشاورزی را در بر گیرد. برتری ویرا بسپار برتر شرق را می‌توان در تولید محصولات پلیمری با به کارگیری بروزترین فنآوری‌ها در کنار ارایه خدمات بازرگانی، مهندسی و مشاوره‌ای در انتخاب مواد، طراحی تکنولوژی، راه‌اندازی و اجرای پروژه‌های تولید مرتبط با صنعت پلیمر دانست.

  ایـن شـرکت در درجه اول پاسخگوی نیازهای گروه صنعتی خود در زمینه‌های بسته‌بندی، کشاورزی، چرم و … بوده و همزمان بـا توجه به نیـاز مصرف‌کننـدگان صنایع تکمیلی اقدام بـه تولید انـواع کامپاندهای پلی‌پروپیلن، پلی‌آمید و ABS کرده و تا به امروز موفق به کسب رضایت مشتریان خود شده است.

  خدمات بازرگانی، مهندسی و مشاوره‌ای ویرا بسپار این امکان را در اختیار شرکت‌های همکار خود قرار می‌دهد تا کلیه مراحل پروژه‌های مدنظر خود از تحقیقات اولیه تا کنترل کیفیت محصول را به این شرکت بسپارند.

  شرکت طب پلاستیک جهت تکمیل زنجیره فعالیت‌های خود و با توجه به اهمیت روزافزون حفظ محیط‌زیست و حل معضل زباله خود را متعهد دانسته تا با جنبش‌های جهانی زیست محیطی همراه شده و اقدام به راه‌اندازی واحد بازیافت زباله پلاستیکی در مجموعه خود کند. کلیه فعالیت‌های مربوط به این پروژه از تحقیقات تا بهره‌برداری به شرکت ویرا بسپار محول شده و بدین ترتیب، ویرابسپار گام مهمی در جهت پایداری و رسیدن به اقتصاد چرخشی برداشته است.

  ما در ویرا بسپار، نوآوری و خلاقیت را شالوده اصلی تمام فعالیت‌های خود قرار داده و پیوسته تلاش می‌کنیم تا نه تنها همگام‌ با روندهای جهانی گام برداریم بلکه پا را فراتر از آن گذاشته و دریچه‌های جدیدی از علم و فناوری را به روی صنعت مواد پلیمری و شیمیایی باز کنیم تا بدین ترتیب فرصت تولید محصولی با کیفیت‌تر در یک خط تولید با مصرف انرژی کمتر و انتشار آلودگی حداقلی برای مصرف‌کنندگان آگاه دنیای امروز فراهم گردد.

  ارتباط موثر با اصناف، نهادها و سازمان‌های دولتی و خصوصی و ایجاد زنجیره ارتباطی کارآمد شامل قانون‌گذار، تامین‌کننده، تولیدکننده و مصرف‌کننده یکی دیگر از اهداف شرکت ویرابسپار برتر شرق است.

  کارآفرینی و ایجاد اشتغال دانش‌محور، ایجاد فضای رقابتی سالم در صنعت، بهره‌وری و استفاده بهینه از منابع از دیگر اهداف ویرا بسپار و تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکت‌های صنعت پلیمر در ایران و ورود به بازارهای جهانی چشم‌انداز این شرکت است.