۱۳ بهمن ۱۴۰۰

مستربچ‌های زیستی با رنگ‌های ترند ۲۰۲۲

گروه Lifocolor اعلام کرده است که مجموعه مستربچ‌های Lifocolor BIO خود برای بیوپلیمرها را با محصولات جدیدی به نام کنسانتره‌های رنگی bio-C، گسترش داده است. این کنسانتره‌ها شامل مجموعه‌ای از رنگ‌های مخصوص سازگار با محیط‌زیست می‌شود و برای رنگ‌آمیزی بیوپلیمرهای کمپوست‌پذیر خانگی مناسب هستند. این کنسانتره‌ها در شرایط کمپوست خانگی به آب، دی‌اکسیدکربن و مواد معدنی تبدیل می‌شوند.

اکنون و برای اولین بار، Lifocolor سری رنگ‌های پرطرفدار سال ۲۰۲۲ خود را با توجه به استانداردهای مستربچ‌هایbio-C  طراحی کرده است، که نشان می‌دهد پلاستیک‌های زیستی و زیست‌تخریب‌پذیر می‌توانند مد روز و رنگارنگ و همچنین بسیار پایدار باشند.

دکتر مارتین فابیان، مدیرعامل گروه Lifocolor گفت: ” برای اولین بار، ما مجموعه رنگی پرطرفدار سالانه Color Road را مطابق با استاندارد جدید مستربچLifocolor Bio-C  خود طراحی کردیم. مستربچ‌های Lifocolor Bio-C ما می‌توانند تحت شرایط کمپوست خانگی به آب، دی‌اکسیدکربن و مواد معدنی تجزیه شوند. بنابراین تمام رنگ‌های استفاده شده طوری انتخاب می‌شوند تا در هنگام تخریب محیط‌زیست را آلوده نکنند. با این کار، نشان می‌دهیم که بیوپلیمرهای زیست‌تخریب‌پذیر کاملاً متناسب با آخرین ترندها می‌توانند رنگ شوند و زیستی بود محصولات به معنی کسل‌کننده بودن و نازیبایی آن‌ها نیست. “

یازده فرمول اصلی مستربچ قابل کمپوست خانگی که شامل مجموعه Color Road 2022 است، راه را برای صدور موفقیت‌آمیز گواهینامه برای محصول نهایی قابل کمپوست‌پذیر خانگی باز می‌کند.

هر ساله متخصصان Lifocolor با طراحان و موسسات بین‌المللی رنگ مشورت می‌کنند تا گزارش ترند Lifocolor را تهیه کنند. در یک فرآیند مشترک، کدهای رنگی ترند فصل آینده برای صنعت پلاستیک تعریف می‌شوند. شعار Color Road 2022، “در تماس با رنگ‌ها”، متناسب با ایده رنگ‌آمیزی پایدار برای پلیمرهای زیستی انتخاب شد. یازده رنگ ترند از مفهوم “تعادل بین طبیعت و جامعه” الهام گرفته شده است.